Florbalky Oxdog Hyperlight a Oxdog Ultralight – novinky skladem

16. červen 2023

Náš partner - prodejce florbalového vybavení EXESport.net představuje našim členům novinky ve své nabídce od švédské značky Oxdog.

Oxdog vyrábí vysoce kvalitní florbalové hole pro hráče všech úrovní. S jeho inovativním designem a technologiemi si hráči mohou vychutnat maximální kontrolu míčku a výkon na hřišti.

Florbalka Oxdog Hyperlight HES

Oxdog Hyperlight HES (prosím z textu odkaz https://www.exesport.net/florbalka-oxdog-hyperlight/ ) je nejprodávanější superlehká florbalka nejen na našem trhu. Vyznačuje se lehkou tyčí a čepelí Oxdog Optilight s jednou karbonovou vložkou. Nově si ji můžete pořídit s černou tyčí s lesklými detaily.

 

Florbalka Oxdog Ultralight HES

Oxdog Ultralight HES (prosím z textu odkaz na https://www.exesport.net/florbalka-oxdog-ultralight/) je sestřička florbalky Hyperlight. Rozdíl mezi oběma florbalkami je na prvním místě v čepeli. Ultralight je osazen florbalovou čepelí FSL MBC2. Tato nepřehledná zkratka se dá jednoduše napsat jako Fast Shoot Light – Medium Blade Carbon 2 = středně tvrdá čepel, která vám umožní vystřelit rychleji, což podporují dva karbonové plátky integrované přímo do čepele. Mezi další rozdíly pak patří světle zlatý design a bílá omotávka Ultralight grip.

Další zajímavé odkazy na florbalky Oxdog

U florbalek které zatím výrobce nedodal na sklad EXE SPORTu doporučujeme nastavit hlídacího psa, abyste byli informováni ihned po naskladnění. Naskladnění dalších modelů proběhne v průběhu prázdnin.

EXE SPORT prodává také další florbalky největších florbalových značek FZ  Freez, Exel Floorball, Unihoc, Zone Florball a Salming.

Registrací pod naším klubem u florbalového shopu EXESport.net získáte slevu a také podpoříte náš klub. Pokud tedy ještě u EXE SPORTU nejste zaregistrováni, doporučujeme tak co nejdříve učinit.