Mladší žáci vyrazili k dalším zápasům do Liberce

1. únor 2023

Mladší žáci v neděli vyrazili do haly míčových sportů v Liberci. Soupeři jim tentokrát byli Crazíci FBC Liberec a FBC Šluknovsko Česká Lípa.

Prvním soupeřem byli Crajzíci, i když jsme měli první gólové šance na hokejce my, tak soupeř dal první a o chvilku později i druhý gól. Naše děti se dvě třetiny hledali, nedokázali se sehrát, a když přišla šance na branku nepodařila se nám proměnit v gól. Třetí třetina začala rychlou brankou z naší strany a zanedlouho jsme trefili i druhou branku. Do konce zápasu se již výsledek nezměnil, a tak zápas skončil remízou.

Druhý zápas byl proti Šluknovsku. V tomto zápase jsme se ujali rychlého vedení a vytvořili si náskok. Soupeř nám sice v druhé třetině dal 3 góly, ale naše děti se nenechaly vyvést z míry a zápas jsme dovedli do vítězství.

Dětem bych chtěl poděkovat za bojovnost a za hru, kterou předváděli. První zápas nám ukázal na co se musíme v trénincích soustředit.

Rodičům děkujeme za pomoc s dopravou a paní Pušpacherové za výborné koblížky.