Muži doma padli s Jičínem

7. října 2020

Družstvo mužů v neděli odehrálo druhý divizní zápas před domácím publikem. Po minulých dvou výprascích přišlo herní zlepšení. Bohužel ani tentokrát to na výhru nestačilo.

SCC SEMILY 3:9 KM automatik FBK Jičín

Komentář trenéra Tomáše Miksánka:

Herně i psychicky přišlo zlepšení. Zápas jsme začali dobře, ale nedokázali jsme si pohlídat soupeřovy přesilovky a standardky. Naopak my nebyli schopni pět přesilových her využít. K tomu opět zmar v koncovce, který nás trápí už od prvního zápasu. Dostat devět branek při naší současné střelecké potenci je prostě strašně moc.

Na druhou stranu je pozitivní, že jsme dokázali soupeře dostávat pod tlak a vrátit se do zápasu ze stavu 1:5. Po snížení na 3:5 jsme byli lepší a od vstřelení dalších branek nás kolikrát dělily milimetry. Soupeř ale prokázal větší vůli a využil naší nekoncentrace, která pramenila z frustrace po neproměněných šancích.

Nezbývá než se poučit, nevěšet hlavu a připravit se na další utkání. Čeká nás venku Hradec, což je asi největší favorit soutěže na postup. Uvidíme, jestli vydrží kádr zdravý, abychom mohli bojovat o co nejlepší výsledek. Hradec doma obvykle naděluje.

Díky soupeři za férové utkání, skvělým divákům za podporu a věříme, že nám zachovají přízeň i během opatření, kdy budeme nuceni hrát bez jejich podpory!