Muži odehráli poslední dvě utkání před Vánočními svátky

23. prosinec 2021

Divize měla o víkendu na programu poslední předvánoční kolo. Náš tým se v něm setkal se stoprocentním lídrem tabulky – pražskými Tigers. V úterý večer pak následovala dohrávka přeloženého utkání, kdy naši borci zavítali na palubovku Falcons. Bohužel i přes výrazně lepší herní projev než v prvních vzájemných zápasech to ani tentokrát na body nestačilo.

Prague Tigers 9:1 SCC SEMILY

Branky: Šírek

Sestava: Forman – Sábl, Zeman, Navrátil, Bulušek – Vyhlídko, Fišer, Tran, Roztočil, Havrda, Šírek

Komentář trenéra Tomáše Miksánka:

„I přes nelichotivě vypadající výsledek jsme odehráli dobrý zápas. Soupeř s ambicemi na postup do Národní ligy byl většinu času aktivnější a také nebezpečnější. My se zaměřili na poctivou obranu a nebezpečné brejky. I přes výrazné rozdíly v hráčské kvalitě obou týmů jsme dokázali být důstojným soupeřem. Jediné, co můžu dnes hráčům vytknout, je krátký herní výpadek v půlce poslední části, který ovšem ve vyrovnaných zápasech může být rozhodující. Bohužel kvůli opatřením, zraněním a nemocem vypadlo dlouhodobě 8 lidí ze základu a my se s tím musíme horko těžko vypořádávat. Na druhou stranu je to příležitost pro naše mladé, kteří zatím předvádí nad očekávání dobré výkony. Celkově mně zejména mladí kluci dělají radost svým pokrokem.

Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.“

Komentář kapitána Tomáše Sábla:

„Čekal nás těžký soupeř. Jasný lídr tabulky, s kterým jsme první zápas prohráli 5:23. Do toho máme velkou marodku a k dispozici jsme měli pouze 10 hráčů do pole včetně juniorů.
I přesto si myslím, že jsme soupeře dokázali potrápit a celý zápas se mohli spoléhat na dobrou defenzivu a skvělého gólmana. Nebýt krátkého herního výpadku během závěrečné třetiny, mohl být výsledek ještě lepší.“

Komentář hráče utkání Filipa Buluška:

„I když jsme prohráli, tak jsem s naší hrou spokojený. Většinu zápasu jsme se snažili držet herního plánu. Pokud budeme mít stejné nasazení a koncentraci po celou dobu všech utkání, tak můžeme potrápit kohokoliv a získáme zase další body.“

Floorball Club FALCON 9:5 SCC SEMILY

Branky: 2x Zemánek, Havrda, Vyhlídko, Bulušek

Sestava: Forman – Sábl, Vocelka, Navrátil, Sidenberg – Vyhlídko, Fišer, Bulušek, Kubín, Tran, Roztočil, Chmelík, Zemánek, Zeman, Havrda