30. září 2021

SCC Semily 3:11 Floorball Club FALCON

Branky: Šimon, Zeman, Navrátil, Vocelka

Sestava: Heřman (Forman) – Vocelka, Bulušek, Sábl, Šimon – Vyhlídko, Zeman, Hradecký, Kubín, David, Navrátil, Fišer, Tran, Kovář

Komentář trenéra Tomáše Miksánka: „Kvalita soupeře a jeho důraz dnes rozhodla. My chtěli být vyrovnaným týmem, ale zaostáváme především technicky, trápí nás i základní hráčské návyky a naše přesilovky jsou příšerný. Abychom byli v odvetě důstojnějším soupeřem, tak musíme mnohé zlepšit. Velká pochvala patří našemu brankáři za skvělý výkon a také našim i hostujícím fanouškům, kteří vážili dlouhou cestu. Díky za utkání a těšíme se na odvetu.“

Komentář kapitána Tomáše Sábla: „Už v loňské sezóně nás trápilo zakončení a pokračuje to i v té letošní. V první třetině jsme si vypracovali několik dobrých brankových příležitostí, ale bohužel gólem neskončily. Klidně jsme mohli vést 2:0, ale bohužel místo nás skóroval soupeř. Když už jsme se brankově prosadili, tak jsme se začali hnát za vyrovnáním a přestali jsme hrát naši hru. Soupeř nás pak několikrát potrestal do otevřené obrany.

Komentář hráče utkání Jana Šimona: “Utkání se mi nehodnotí vůbec dobře. Jsem přesvědčen, že jsme hráli zatím s nejlehčím soupeřem, ale náš výkon byl daleko za našimi možnostmi. Když se k tomu přidaly obvyklé problémy, které řešíme, neproměněné šance, laciné chyby a ztráty míčků, tak z toho byl nelichotivý výsledek, na jehož výši se projevila hra na riziko v poslední třetině. Musíme naplno využít pauzu k tréninku a v dalším domácím zapase urvat první body.