Přípravka v sobotu hrála v České Lípě

8. února 2022

Poslední lednovou sobotu jsme vyjeli na turnaj do České Lípy. Už před turnajem jsme se potýkali s nedostatkem hráčů z různých důvodů a tak bylo jisté,  že pojedeme jen s týmem "Tygříků". Ten postupně změřil sílu s Českou Lípou, Turnovem a FBC Liberec.

V prvním zápase byla znát síla domácích, kteří nás moc nepustili do hry a bez větších problémů naše bojovníky přehrávali. Zápas s Turnovem byl veden ve velmi přátelském duchu a z větší části byl herně vyrovnaný. Našemu týmu chyběla větší dravost při zakončení. V posledním zápase proti FBC Liberec byl z naší strany výborný první poločas. Herně i výsledkově jsme trápili silného soupeře  a po půlce se rozcházeli za stavu 3:3. Druhou půlku ovlivnilo dosazení dalších hráčů FBC Liberec z jejich druhého výběru, který měl volno. Soupeř si pak šel jasně za vítězstvím.

Hodnocení trenéra: Turnaj se nám celkově tentokrát moc nepovedl. Až na dva poločasy nás soupeři přehrávali. Úplně se nepodařilo plnit pokyny,  které jsme si řekli. Nic méně Obrovským překvapením  pro nás všechny byl excelentní výkon gólmanky Rozárky Řehákové, kterou po zápase s Libercem chválili sami hráči a vzhledem k tomu,  že děti odjížděly domů šťastné, že si zahrály a turnaj je bavil, tak se můžeme už jen těšit na další turnaj doma počátkem března.
Aleš Hypšman